Imaginile afișate sunt cu titlu de prezentare și au caracter pur informativ.
La Minifarm, cumparaturile sunt norocoase!

Preț 19.00 Lei

Cod produs: P438797020

Disponibilitate: În stoc
Verifică disponibilitatea și în farmacii

Producător: LAB. URGO SA

Indicatii:
Sportivii trebuie sa tina cont ca pseudoefedrina poate induce o reactie pozitiva a testelor antidoping.

Contraindicatii:

Risc de glaucom cu unghi inchis/ HTA severa/ insuficienta hepatica.

Compozitie

1 comprimat de zi contine: paracetamol 500 mg/ clorhidrat de pseudoefedrina 60 mg si exc.
1 comprimat de seara contine: paracetamol 500 mg/ maleat de clorfeniramina 4 mg si exc.
Substanta activa: carbocisteinum.

Mod de administrare:

Durata maxima este de 4 zile. Se va respecta un interval intre prize de cel putin 4 ore.
Doza recomandata este de un comprimat alb de zi dimineata si o capsula albastra seara inainte de culcare. Daca este nevoie se mai pot lua comprimate albe la pranz si seara/ dar nu trebuie sa se depaseasca 3 comprimate albe si o capsula albastra pe zi.

Ambalare:

1 blister cu 16 comprimate.

Deocamdată nu au fost exprimate opinii în legătură cu acest produs.

Spune-ne opinia ta

(nu va fi publicată)

Stocul produselor afisat pe site poate fi diferit fata de stocul real disponibil datorita unor factori precum: rezervarea produselor in farmacii de catre pacienti, rezervarea produselor in site de catre alti utilizatori etc.
Minifarm face eforturi permanente pentru a păstra corectitudinea informaţiilor din acestă pagină. Uneori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Alte produse din categoria Diverse OTC

Preț nou 1.00 LEI

În stoc
Nurofen Express 200 mg -cps.moi x 10 - Reckit
doar în farmacie
Solpadeine Soluble -cpr.eff x 12 - GSK
doar în farmacie

Preț nou 14.00 LEI

În stoc

Preț nou 19.00 LEI

În stoc
Revigrip Sinus -cpr x 20 - Solacium
doar în farmacie

Preț nou 8.00 LEI

În stoc
Vibrocil Actilong 1 mg/ml -spray.nazal x 10 ml
doar în farmacie

Promotii speciale

Accesează campaniile cronometrate Minifarm si beneficiaza de preturi speciale pentru tine!

Reduceri de pret

Profita acum de reducerile de pret la produsele din oferta Minifarm!

Black 50

Minifarm s-a făcut mare!
Ai 50% reducere la o gama selectata de produse!

Produse noi

Scutece Pampers nr 2 New Baby 3-6 kg x 100
cadou

Preț nou 57.00 LEI

Preț vechi: 69.00

În stoc
Scutece Pampers nr 4 Active Baby 7-14 kg x 76
cadou

Preț nou 63.00 LEI

Preț vechi: 68.50

În stoc
Scutece Pampers nr 5 Active Baby 11-18 kg x 64
cadou

Preț nou 62.00 LEI

Preț vechi: 68.50

În stoc
Scutece Pampers nr 5 Active Baby 11-18 kg x 110
cadou

Preț nou 123.00 LEI

Preț vechi: 137.00

În stoc
Scutece Pampers nr 5 Premium Care 11-18 kg x 88
cadou

Preț nou 127.00 LEI

Preț vechi: 140.00

În stoc
Pampers nr 3 Active Baby Dry 5-9 kg x 90
cadou

Preț nou 62.00 LEI

Preț vechi: 68.50

În stoc
Scutece Pampers nr 3 Active Baby Junior 5-9 kg x 152
cadou

Preț nou 123.00 LEI

Preț vechi: 137.00

În stoc
Scutece Pampers nr 2 Premium Care 3-6 kg x 148
cadou

Preț nou 127.00 LEI

Preț vechi: 140.00

În stoc
Scutece Pampers nr 3 Premium Care 5-9 kg x 120
cadou

Preț nou 127.00 LEI

Preț vechi: 140.00

În stoc
Pampers nr 4 Active Baby 8-14 kg x 132
cadou

Preț nou 123.00 LEI

Preț vechi: 137.00

În stoc
Scutece Pampers nr 4 Premium Care 8-14 kg x 104
cadou

Preț nou 127.00 LEI

Preț vechi: 140.00

În stoc

Categorii vizitate recent

    Produse vizitate recent