Cosul meu de cumparaturi
Cauta un produs
Adauga in Cos

Ceai Limba Cerbului, 50g, Faunus Plant

Producător: FAUNUS PLANT

(0 review-uri)
Imaginile afișate sunt cu titlu de prezentare. Produsele pot diferi sub aspectul unor caracteristici (ex. nuante de culoare) de aspectul real al produsului, in functie de lotul in care au fost fabricate.

Ceai Limba Cerbului, 50g, Faunus Plant

(0 review-uri)
23.00 LEI
In stoc
Cate iti doresti?
Adauga in Cos
Alege sa ridici produsele din Easybox Sameday

Producator: FAUNUS PLANT

Gama: FAUNUS PLANT

Categorii produs: DIETA SI NUTRITIE CEAIURI

Detalii despre Ceai Limba Cerbului, 50g, Faunus Plant din categoria CEAIURI

Proprietati:
- diuretic, astringent, calmant, cicatrizant.

Mod de utilizare:
Infuzie – se prepară din 2 linguriţe cu plante adăugate la 200ml de apă clocotită, se menţine timp de 15min. la temperatura camerei, apoi se strecoară. Se bea câte o cană cu infuzie de 3 ori pe zi, cu 30min. înainte de mese, pe stomacul gol.

Contraindicații:
Sarcină, alăptare, alergie la limba-cerbului.

Produs 100% natural, obținut prin prelucrare manuală.

Nu conţine conservanţi sau coloranţi artificiali.

Prezentare:
50 g

Produsul este descris gresit?

Deocamdată nu au fost exprimate review-uri pentru acest produs.

Spune-ne opinia ta

(nu va fi publicată)

Stocul produselor, afisat pe site, poate fi diferit fata de stocul real disponibil datorita unor factori precum: rezervarea produselor in farmacii de catre pacienti, rezervarea produselor in site de catre alti utilizatori etc. Minifarm face eforturi permanente pentru a păstra corectitudinea informaţiilor din acestă pagină. Uneori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare.

Descopera oferta Minifarm Online Online pentru Ceai Limba Cerbului, 50g, Faunus Plant in categoria de produse CEAIURI

Proprietati: - diuretic, astringent, calmant, cicatrizant. Mod de utilizare: Infuzie – se prepară din 2 linguriţe cu plante adăugate la 200ml de apă clocotită, se menţine timp de 15min. la temperatura camerei, apoi se strecoară. Se bea câte o cană cu infuzie de 3 ori pe zi, cu 3